bootstrap responsive templates

Hakkımızda

Evlerin, kimi ofis ve işyerlerinin en çok kullanılan eşyalarından olan halılar için yıkama ve temizlik hizmetini yüksek donanıma sahip teknolojik araçlarla veriyoruz.

Yaklaşık 2000 metrekareye ulaşmış olan alanı ile işletmemizde aynı anda birçok müşterimizin halılarının temizliğini gerçekleştiriyoruz. Genel itibarıyla iki ila üç gün arasında teslimini gerçekleştirdiğimiz halıların tamamını temiz bir şekilde kurutarak poşetleyip bu şekilde teslim ediyoruz.

Firma olarak halı yıkama sektöründe iddialı olmamızın en büyük sebeplerinden biri halıların türlerine göre en uygun yıkama yöntemini belirleyerek buna uygun şekilde halıları yıkamamız olmaktadır. Halıları türlerine, yapıldıkları malzemelere, boya özelliklerine ve kullanım ömürlerine bağlı olarak ayırarak halı için en uygun temizleme yönteminin ne olduğunu belirleyip buna göre müdahale ediyoruz.

Uzun bir süredir TAŞKIN HALI YIKAMA olarak faaliyetlerine devam eden bir firma olarak İstanbul’un pek çok bölgesi için halı yıkama hizmetimizi sunuyoruz. Halı yıkama sektöründe kullanılmaya uygun halılarınıza hiçbir şekilde zarar vermesi mümkün olmayan araçlarımızla birlikte sizlere en güvenli şekilde hizmet veriyoruz.

Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak hizmet talebinde bulunup servis araçlarımızla birlikte başka hiçbir işleme gerek kalmadan evlerden halılarınızı bizlere teslim edip en kısa sürede yine evlerinize teslimat yapılmasını sağlayabiliyoruz. Halıların sadece uzun süreli kullanımları sonucu meydana gelmiş tozlu hallerinin temizlenmesinde değil aynı zamanda zorlu lekelerle halıların kirlendiği durumlarda da en iyi şekilde halıların derinlemesine temizlenmesini sağlıyoruz.

Kirlenme ve uzun süreli temizlemeden kullanım sonucu meydana gelen yıkanma ihtiyaçlarının giderilmesi için firma olarak sadece halılar için değil aynı zamanda battaniye, yorgan, koltuk ve benzeri eşyalar için de hizmet veriyoruz. Tüm yıkama işlemlerinde kullanmış olduğumuz yıkama hizmetlerine yönelik teknolojik araçlar sayesinde eşyalarınızı hiçbir şekilde zarar görmeden sizlere tekrar teslim ediyoruz.
Tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra yerinde yıkama desteği de sağlayarak tüm zemini kaplayan halıları bulunan müşterilerimizin halılarını toplayıp birkaç gün halısız kalmasına gerek kalmadan yerinde hizmetlerimizi de sunabiliyoruz.
Şampuanlamadan buharlamaya, köpüklemeden bonnet ve kuru temizlemeye kadar farklı yöntemler kullanarak halılara en uygun yıkama yöntemini uygulayıp halılarınızın temizliğini gerçekleştiriyoruz.

Adres

Tahtakale Mah Petrol Sok. 
No: 13 Avcılar / İstanbul

İletişim

Telefon: 0212 648 43 43
Telefon: 0212 648 52 52
GSM: 0553 927 52 57

Faydalı Bilgiler

Halı Lekesi Nasıl Çıkar?
Evde Perde Yıkanır mı?
Yatak Nasıl Temizlenir?